Színház az egész világ

Asztrológiai személyiségrajzok – 6.

Színház az egész világ
VÍZÖNTŐ MERKÚR analógia

Amikor telefonon, online tartjuk a kapcsolatot valakivel, mi azt hisszük, hogy ez egy valós kapcsolat, de valójában csak egy ál! A modern ember, amikor ma a modern eszközein kommunikál, valójában nem tudhatja soha, hogy kivel is kommunikál. Nem tudhatja soha, hogy amit a kommunikációja által megél, az most igazi-e, vagy csak ál.😜🤓

„A VÍZÖNTŐ MERKÚR kommunikációja olyan, mintha kommunikáció lenne, de valójában nem az. A VÍZÖNTŐ MERKÚR analógiáknál soha nem tudni az igaz valót!

A VÍZÖNTŐ MERKÚR telefonon és interneten teljesen jól elkommunikál, de közben nem tudhatja, hogy akivel a tévén, a műholdon keresztül most olyan jól elbeszélget, azzal ténylegesen, a valóságban is ugyanolyan jól együttműködhet. Hisz valójában nem is tudja, hogy kivel beszélget. Valójában nem is tudja, hogy amit a kommunikációja most vele megélet, az igazi-e, vagy csak ál.

A VÍZÖNTŐ kommunikációnál a világ soha nem tudhatja, hogy valódi-e, vagy ál. Hogy mindez igaz-e? Hogy soha nem tudható, hogy amit-ahogy a VÍZÖNTŐ a megnyilvánulásaival a külvilággal megélet az mennyire megbízható info. Soha nem tudható, hogy amit a VÍZÖNTŐ a kommunikációjával, a környezetével láttat-mutat-közöl-átad-közvetít, hogy az most mennyire valóságos veled. Vagy csak egy ködös ígéret? Soha nem lehetsz biztos abban, hogy amit vársz, kívánsz, óhajtasz és amire számítasz vele kapcsolatban, azt a valóságban is megéled. A VÍZÖNTŐ kommunikációra, információra, kapcsolatra nem építhető rá száz százalékban a racionalitás.

A VÍZÖNTŐSÉG lehet akár illúzió, működésképtelen, műanyag, ál-dolog, megtévesztő, hamis analógia, de lehet életünk akár legfantasztikusabb, legzseniálisabb dolga. Ki tudja? Az udvari bolondoknál ez így szokás…

Az általunk alkalmazott VÍZÖNTŐ MERKÚR analógiák lehetnek a mi nagyszerű, zseniális dolgaink, de lehetnek a mi komolytalan, bolond, aktuális jelenetünkhöz éppen előhúzott és felöltött, a színházunkat segítő jelmezeink, kellékeink, álarcaink…

Az udvari bolond analógiáját mi soha ne vegyük túl komolyan! Az életet mi ne vegyük soha túl komolyan! Mert színház az egész világ. És csak a kis színpadi szerepeit játsza itt minden egyes ismerős, hitves és társ.

Ezért. Játsszuk mi is jó szívvel a saját színházunkat! Táncoljuk fütyülve a saját táncunkat! Dúdoljuk könnyű szívvel a saját dalunkat! Itt minden egy nagy játék, semmi más!

Ne vegyük túl komolyan az életet!

Mert ha annak veszed, akkor a VÍZÖNTŐSÉG a rációban túl nagy és túl komoly probléma forrása lehet! Mert általa könnyen jön a csalódás. A keserű becsapottság. Az érzelmi libikókák. És a Fényből lezuhanunk a mélybe. Az Ego érzelemhintáján keresztül bele zuhanunk a sötétségbe! És ilyenkor az egész Életuniverzumunk felborul…”

2024.07.04

/MERKÚR kötet

/Takács Tibor Tapasztalati Asztrológus előadásai alapján
/TTTAsztro Tanfolyami jegyzetsorozat köteteibe szerkesztve

Painted by ismeretlen prágai kortárs festő